AgriFoam S

agrifoam-s.jpg

AgriFoam S jest silnym preparatem myjąco-dezynfekującym, przeznaczonym do mycia pianowego kurników, chlewni, stajni i innych budynków inwentarskich, w ubojniach, przewodów odprowadzających dym itp.

AgriFoam S skutecznie odtłuszcza i czyści nawet długo zalegający brud. Bardzo gęsta piana doskonale przylega do czyszczonych powierzchni, nawet pionowych dzięki czemu dobrze nawilża i czyści wszelkie zabrudzenia. AgriFoam S można stosować na elewację budynków, ściany wewnętrzne kurników, szkło, plastik, gumę i metale (z wyjątkiem miedzi i aluminium). Nie zawiera chloru i działa nawet w twardej wodzie. AgriFoam jest zasadowym preparatem, który działa w oparciu o: wodorotlenek sodowy, etyloheksylosiarczan sodowy, eter laurylowy siarczanu sodowego i alkohol.
AgriFoam można stosować przy ręcznym myciu stosując stężenie 0,2-3%, jak i w ciśnieniowych urządzeniach myjących z 1-2% roztworem roboczym.

a class=”przycisk” title=”Agrifoam S” href=”http://www.mojekurczaki.pl/agrifoam-s”>Sprawdź cenę preparatu – kliknij tutaj