AgriSteryl

agriSteryl

AgriSteryl jest bardzo skoncentrowanym preparatem dezynfekcyjnym linie pojenia i powietrze na fermach drobiu i innych budynkach inwentarskich w obecności zwierząt.

Skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy w obiekcie oraz dzięki olejkowi z eukaliptusa – pozostawia przyjemny zapach, neutralizuje amoniak  oraz nawilża śluzówkę układu oddechowego ograniczając problemy z oddychaniem ptaków. Nie zawiera aldehydu, formaldehydu i fenolu i wy kazuje wysoką skuteczność w walce z wirusem Gumboro i Newcastle, posiada doskonałe właściwości zwilżające oraz wysoką aktywność w twardej wodzie, nawet w obecności protein.

Dezynfekcja powietrza: na każde 5 tysięcy ptaków rozmieszać 25-38ml preparatu z 25l wody (stężenie 0,1 – 0,15%) i delikatnie rozpylać roztwór w formie mgły w przestrzeni kurnika. Uzyskaną ilość roztworu należy podzielić na 2-3 części, w zależności od ilości rozpyleń dziennie, np. w ilości 3 rozpyleń stosować ok 8l roztworu na 5 tysięcy ptaków. Czynność należy powtarzać przez 1-3 dni.

Dezynfekcja rurociągów wodnych: w przypadku infekcji wirusowej brojlerów, w celu dezynfekcji wody należy stosować u ptaków które skończyły 14 dzień życia w ilości 1-2l AgriSteryl na 1000l wody pitnej (1-2% stężenie robocze) jednorazowo przez 10h dziennie. W razie konieczności po 2 dniach czynność powtórzyć.

Dezynfekcja narzędzi i powierzchni: rozcieńczyć w wodzie do 0,2% (20ml AgriSteryl na 10l wody). Można stosować poprzez namaczanie lub rozpylanie. Nadaje się do materiałów mających kontakt z żywnością (sprzęt należy spłukać)

 

Sprawdź cenę preparatu – kliknij tutaj